Svadobná sála

Zorganizujte nádhernú svadobnú hostinu s kapacitou do 200 osôb v plne klimatizovanej svadobnej sále Palma v Starej Ľubovni.

Výborne jedlo, moderná výzdoba, príjemné prostredie svadobnej sály a kapacitné priestory vás presvedčia, prečo organizovať svadbu práve u nás.

Prečo svadbu u nás?

Široká variabilita

Palma, okrem reštaurácie, pizzerie a závodného stravovania, poskytuje aj svadobné priestory. Priestory prešli začiatkom roka 2013 úplnou rekonštrukciou a poskytujú širokú variabilnosť dispozičného riešenia pre akýkoľvek typ oslavy.

Kapacita

Kapacita svadobnej sály je 200 osôb a sála je plne klimatizovaná. V uzavretom areáli je k dispozícii aj veľké parkovisko. K dispozícií sú aj sklady, v ktorých sú umiestnené chladničky na skladovanie Vašich zákuskov, nápojov a pod. Nachádzajú sa tu aj šatňa na prezliekanie pre nevestu a pre ženícha.

Svadobné menu

Výber svadobného menu pozostáva najprv z výberu cenovej kategórie. Máte na výber z troch cenových kategórii, vďaka ktorým si môžete zvoliť a vybrať spôsob obsluhy a počet chodov. Jedlá do svadobného menu si vyberáte samozrejme sami; poskytujeme naozaj široký výber jedál a možností. Poskytujeme aj možnosť švédskych stolov.